Kontakt a informace

Počasí

Představení se koná pod širým nebem za každého počasí, nádvoří  není zastřešeno.  O případném zrušení se rozhoduje zpravidla až v době plánovaného začátku ve 20:30 hodin, v srpnu ve 20:00 hodin. Pořadatel si vyhrazuje právo začátek představení posunout, například z důvodu deště. Představení může být přerušeno (i opakovaně) a poté pokračovat nebo bude přeloženo na jiný termín. Vstupné se z důvodu deště nebo chladného počasí nevrací.

Pláštěnky budou v prodeji v místě konání představení. Deky ani polštáře na židle nebudou poskytovány zejména z hygienických důvodů.

PŘIJĎTE VČAS

Vstup do hlediště je možný zpravidla hodinu před začátkem show. Začátek představení je v červenci 20:30 hodin, v srpnu ve 20:00 hodin

Délka představení je 1 hodina 40 minut. Producent je oprávněn přestávku vynechat zejména z bezpečnostních důvodů (např. blížící se bouřka). 

Pořadatel

Celebrity Management s.r.o.

Producent: Janis Sidovský

Hygienická opatření

Na každém představení dodržujeme v té době platná nařízení ministerstva zdravotnictví. 

Děkujeme, že je dodržujete společně s námi.

Podmínky stanovené ministerstvem zdravotnictví se stále mění, a tak nelze spolehlivě sdělit, co kdy bude platit. Doporučujeme sledovat například COVID PORTÁL, kde jsou aktualizované informace.

Testy na místě pro zájemce provádí TRANS HOSPITAL PLUS