Noc na Karlštejně

každé léto s vámi

Kdy a kde hrajeme?

Naše představení je originální verzí muzikálu Noc na Karlštejně přímo z Karlštejna.

Představení je hráno na staletých nádvořích nebo v zámeckých zahradách, které nejsou běžným divadelním prostorem. Hlediště je prostoru vždy přizpůsobeno, aby respektovalo vzhled národní památky. Na zahradách nebo nádvořích není žádné zastřešení.

Muzikál se odehrává po celém prostoru, z oken pamětihodnosti, na hradbách i mezi diváky. 

Místa v zadních řadách nedoporučujeme dětským divákům nebo osobám malého vzrůstu                  z důvodu možného omezeného výhledu v některých scénách.

Termíny představení v roce 2021

Hvězdné obsazení, slavné hity a magické prostředí hradů a zámků slibují jedinečný zážitek, který k létu prostě patří.

30. července

Kuks

31. července

Kuks

13. srpna

Třeboň

VSTUPENKY

VYPRODÁNO Z 55% 

14. srpna

Krásný Dvůr

20. srpna

Slavkov

21. srpna

Slavkov

29. srpna

derniéra 2021

Zámek Svijany

Podmínky stanovené ministerstvem zdravotnictví se stále mění - pro diváky k lepšímu - a tak nelze spolehlivě sdělit, co bude platit v době konání našich představení. Doporučujeme sledovat COVID portál, kde jsou aktualizované informace. 

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Milé divačky a milí diváci,

posíláte nám dotazy, zda jsou Vaše vstupenky zakoupené v síti Ticket Art platné vzhledem k potížím, ve kterých se tato předprodejní společnost nachází. V případě letních představení Noci na Karlštejně Vás chceme ubezpečit, že jste vítanými diváky a že vstupenky zakoupené v síti Ticket Art na naše představení platí a není třeba je vyměňovat. Společnost Ticket Art nás dosud oficiálně nekontaktovala,

a tak nevíme, jak vážné má potíže, nicméně v dobré víře předpokládáme, že si Vaše peníze neponechá a zaplatí nám po odehrání představení vše, co jste jí, milí diváci, s důvěrou svěřili. S jistotou můžeme říci, že nás jednání Ticket Art zklamalo a už žádné vstupenky na naše akce prodávat nebude.

Pro úplnost dodáváme, že u vstupu je nutné se prokázat platnou vstupenkou, nikoliv voucherem. Ticket Art prodával část vstupenek na naše představení pouze na těchto místech: Moravská Třebová, Kuks, Hluboká, Krásný Dvůr a Slavkov u Brna.

Milí diváci, buďte vítáni na Noci na Karlštejně!


Děkujeme partnerům

Hlavní partneři 2021

DĚKUJEME ZA PODPORU!

PARTNEŘI 2021

DĚKUJEME!

Mediální partneři